The North Face Nowa kolekcja
Webinar TPN „Problemy lawinowe”
Źródło: TPN / facebook

Tatrzański Park Narodowy zaprasza na webinar „Problemy lawinowe”

Wystartowała kolejna edycja Lawinowego ABC organizowanego przez TPN. W tym roku w ramach akcji można obejrzeć 4 webinary oraz wysłuchać 2 podcastów o zimowych wędrówkach po górach.

Pierwszy webinar odbędzie się już 5 stycznia o godzinie 19.00. Tematem spotkania będą problemy lawinowe. Webinar poprowadzi Przemysław Wójcik, zawodowy przewodnik wysokogórski IVBV oraz ratownik TOPR.

Uczestnicy spotkają się:

Tradycyjnie już po wszystkich spotkaniach w drugiej połowie lutego odbędzie się III ogólnopolski turniej wiedzy o turystyce zimowej, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody m.in. Szkolenie lawinowe z Przemysławem Wójcikiem.

Zapraszamy także na profesjonalne szkolenia lawinowe przygotowane przez Polar Sport Adventure, dedykowane zarówno początkującym, jak i zaawansowanym miłośnikom górskich aktywności: https://polarsportadventures.pl/zima/oferta/szkolenia-lawinowe/.

Źródło: TPN

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówNiedzielna akcja TOPR na Niżnich Rysach 21 listopad 2022
Sylwia Pachota-Rura
Niedzielna akcja ratowników TOPR na Niżnich RysachDwanaście godzin trwała wyprawa ratowników po dwóch turystów, którzy utknęli w masywie Niżnich Rysów. Wchodząc na Niżnie Rysy, turyści...
21 wrzesień 2023
Martyna Hetmańczyk
Dobierz buty do gór. Jak wybrać górskie buty - krótki poradnikWspinaczka w skałach, wędrówki po Beskidach, wyprawy w Tatry czy trekking na lodowce w Alpach - każda z tych aktywności wymaga odpowiedniego...
Stacja ratunkowa GOPR w Krościenku nad Dunajcem 9 listopad 2022
Sylwia Pachota-Rura
Nowa stacja ratunkowa GOPR w Krościenku nad DunajcemRatownicy Grupy Podhalańskiej GOPR korzystają już z nowej stacji ratunkowej w Krościenku nad Dunajcem. Działając w Sekcji Operacyjnej...
Tatry Wysokie 14 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
Słowackie Tatry Wysokie: to warto zobaczyć!Tatry, których zaledwie czwarta część leży na terenie Polski, to od lat jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych i weekendowych...
21 sierpień 2023
Redakcja OutdooroweABC
Nocleg za 1000 zł w Morskim Oku1000 złotych - tyle tych dwóch panów kosztował nocleg pod gwiazdami w rejonie Morskiego Oka.
Spodnie treckingowe 17 kwiecień 2022
Rafał Włodarczyk
Spodnie trekkingowe. Niby takie oczywiste a jednak…Wielu początkujących turystów powie: "Jeansy wystarczą”, a Beskidy czy Tatry to nie Himalaje. Ale czy rzeczywiście?

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje