Czarny szlak w stronę Schroniska Pod Łabskim Szczytem
Źródło: Nadleśnictwo Szklarska Poręba / facebook

Zamknięty fragment czarnego szlaku do Schroniska Pod Łabskim Szczytem

Ze względu na naprawę kładki na potoku Płócznik, do 28 października pozostaje zamknięty fragment czarnego szlaku prowadzącego w stronę Schroniska Pod Łabskim Szczytem.

Na prezentowanej mapie zamknięty szlak zaznaczono kolorem czerwonym. Proponowane obejście zaznaczono kolorem niebieskim.

Schronisko Pod Łabskim Szczytem położone jest na wysokości 1168 m n.p.m., w okolicy Łabskiego Kotła. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, prowadzące do malowniczych miejsc takich jak: Śnieżne Kotły, Wodospad Szklarki, Rozdroże Pod Wielkim Szyszakiem.

Źródło: Nadleśnictwo Szklarska Poręba

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówPracowity weekend ratowników TOPR 31 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ratownicy TOPR podsumowali ostatni październikowy weekendTo były pracowite dni TOPR-owców. Od początku weekendu aż dziesięć razy wyruszali w góry nieść pomoc turystom.
9 październik 2023
Rafał Włodarczyk
Moda na wieże ma się dobrze. Kolejna na WiatrówkachNa Wiatrówkach w gminie Moszczenica, pojawiła się nowa budowla - wieża widokowa. Ta nowa atrakcja, której montaż jest na ostatnim etapie. ...
17 listopad 2023
Martyna Hetmańczyk
Lawinowe ABC: kiedy jest najwięcej lawin?Dlaczego sporo wypadków lawinowych ma miejsce na początku zimy? Jak uniknąć niebezpieczeństw? Zapraszamy do kolejnego odcinka naszego krótkiego...
29 wrzesień 2023
Martyna Hetmańczyk
Zamknięty szlak przez RohatkęUwaga, utrudnienia na szlakach - tym razem po słowackiej stronie Tatr.
15 listopad 2023
Martyna Hetmańczyk
Lawinowe ABC: jak uniknąć terenowych pułapekSonda, łopata czy detektor to nie wszystko. W zimie, w terenie zagrożonym lawinami, sprzęt trzeba mieć, ale nawet ten najlepszy i najdroższy to...
2 październik 2023
Martyna Hetmańczyk
Koniec remontu na Perci Akademików na Babiej GórzeOd jutra ponownie otwarta będzie Perć Akademików, najtrudniejszy szlak w Beskidach, wiodący na Babią Górę. Babiogórski Park Narodowy...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje