Maraton MTB w Krynicy-Zdroju 24-25 września
Źródło: Maratonmtbpl / facebook

Finał Maratonu MTB w Krynicy-Zdroju

Już w ten weekend organizatorzy zapraszają do Krynicy na dwudniową, finałową edycję cyklu imprez Maratonmtb.pl 2022. Zawody odbędą się na Jaworzynie Krynickiej.

W pierwszym dniu rozgrywany będzie wyścig, w którym zostaną wyłonieni zwycięzcy w kategoriach OPEN Mężczyźni i OPEN Kobiety a punkty zdobyte w tym dniu będą wliczane do klasyfikacji Generalnej Maratonmtb.pl 2022.

Drugi dzień to czas na maraton rozgrywany na trzech dystansach na lekko zmodyfikowanej trasie w stosunku do roku ubiegłego.

Suma punktów zdobyta w ciągu tych dwóch dni pozwoli wyłonić zdobywcę Pucharu Krynicy Zdrój w kategorii Open oraz zdobywczynię Pucharu Muszynianki w kategorii Open kobiet.

Ponadto w niedzielę odbędzie się podsumowanie startów w całym sezonie cyklu Maratonmtb.pl oraz losowanie nagród specjalnych wśród zawodników, którzy wystartowali we wszystkich edycjach w roku 2022.

Program zawodów:

Dzień Pierwszy – sobota 24.09.2022
godz. 9.00 – otwarcie biura zawodów
godz. 9.00 -11.30 – zapisy, przyjmowanie wpłat i wydawanie nr startowych
godz. 11.45 – ustawianie zawodników w sektorze VIP i OPEN
godz. 12.00 – start zawodników
ok. godz. 14.00 – rozpoczęcie ceremonii wręczenia nagród

Dzień drugi — start finałowej edycji Maratonmtb.pl 2022
godz. 8.00 – otwarcie biura zawodów.
godz. 8.00-10.30 – zapisy, przyjmowanie wpłat i wydawanie nr startowych
godz. 10.45 – ustawianie zawodników z sektorze VIP i OPEN
godz. 11.00 – start wszystkich dystansów
ok. godz. 14.00 – rozpoczęcie ceremonii wręczenia nagród dla dystansu Quarter
ok. godz. 15.00 – rozpoczęcie ceremonii wręczenia nagród dla dystansu Half
ok. godz. 16.00 – rozpoczęcie ceremonii wręczenia nagród dla dystansu Full

Źródło: maratonmtb.pl

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówPrzewodnik skiturowy po polskich górach 19 grudzień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Powstał nowy przewodnik skiturowy po polskich górachW sprzedaży jest już dostępna nowa książka Wojciecha Szatkowskiego zatytułowana „Narciarstwo wolności” - przewodnik skitourowy po polskich...
9 listopad 2023
Redakcja OutdooroweABC
Wspinanie, przygoda i Chris Sharma na horyzoncieZbliża się 21. Krakowski Festiwal Górski, który odbędzie się w tradycyjnej formule w dniach 2-3 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków....
Nirmal Purja i Dean Waldo 18 październik 2022
Lilianna Błazenek
Nirmal Purja cudem przeżył wypadek spadochronowy. Zginął jego instruktorW ubiegły piątek słynny nepalski himalaista Nirmal Purja (Nimsdai) uczestniczył w dramatycznym wypadku spadochronowym, którego nie przeżył...
Włóczykij na Beskidzkim Szlaku 22 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Włóczykij na Beskidzkim Szlaku wyrusza na wędrówkę, aby pomóc HaniJuż jutro Przemysław Możdżeń ze Starego Wiśnicza wyruszy na liczący 520 kilometrów Główny Szlak Beskidzki. Planuje pokonać trasę w 19...
Ratownicy GOPR na szkoleniu z ratownictwa w rwących rzekach górskich 18 maj 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ratownicy GOPR szkolili się z ratownictwa w rwących rzekach górskichKilka dni temu w Szczawnicy na terenie działania Grupy Podhalańskiej GOPR odbył się centralny kurs ratownictwa na rzekach górskich.
Ratownicy Karkonoskiej Grupy GOPR w akcji 16 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ratownicy Karkonoskiej Grupy GOPR dziękują turystom za pomocOpis swojej ostatniej akcji ratunkowej górscy ratownicy rozpoczęli w nietypowy sposób — od podziękowań dla turystów. W czwartek w godzinach...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje