The North Face Nowa kolekcja
IPW FEST 2022
Źródło: Polar Sport

Nowy światowy rekord w hard baldzie pobity, relacja Polar Sport IPW FEST 2022

Za nami kolejna edycja imprezy „Integrowanie Przez Wspinanie”, której celem jest promowanie wspinaczki oraz integracja środowiska wspinaczkowego.

Hasło tegorocznej edycji imprezy to: „BEZ BARIER”. Zarówno festiwal, jak i jego atrakcje zostały dostosowane dla wszystkich chcących podnieść swoje wspinaczkowe umiejętności oraz postawić pierwsze kroki w skałach. Organizatorom zależało na pełnej integracji osób, które lubią aktywnie spędzać czas, bez względu na ograniczenia, jakimi są niepełnosprawności.

IPW 2022 Relacja Polar Sport Hard Bald
IPW 2022 Relacja Polar Sport
IPW 2022 Hard Bald Zapisy ma eliminacje
IPW 2022 Hard Bald zapisy na eliminacje.

W programie imprezy organizatorzy przygotowali m.in. prelekcje, warsztaty wspinaczkowe, zawody biegowe, Akademię GOPR, mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz integrację wspinaczy z całej Polski.

Hard Bald był popularny od początku imprezy.
Hard Bald cieszył się popularnością od początku imprezy.
Hard Bald Uczestnicy starali się mocno pobijać kolejne rekordy.
Uczestnicy starali się mocno pobijali kolejne rekordy.
Nie było łatwo... ale kolejne rekordy były pobite.
Nie było łatwo... ale kolejne rekordy w eliminacjach były pobite!
Polar Sport zapewnił każdemu praktyczny upominek.
Sklep górski Polar Sport zapewnił każdemu praktyczny upominek.

A jak było? Powspominajmy i podsumujmy to wydarzenie w kilku zdaniach. To był wspaniały weekend w Dolinie Będkowskiej — słońce, wspinanie (dużo wspinania), fantastyczne zawody i nagrody :).

Przez cały weekend można było testować najnowsze modele butów wspinaczkowych Evolv
Przez cały weekend można było testować najnowsze modele butów wspinaczkowych Evolv
Na stoisku Polar Sportu można było też wygrać takie buty
Na stoisku Polar Sportu można było też wygrać takie buty.
Buty Evolw z rabatem!
Jeśli spodobały wam się buty (a widać było, że się podobały) to była znakomita okazja kupić je z dobrym rabatem.
Widownia w eleiminacjach zagrzewała do walki swoich faworytów.
Widownia w eliminacjach zagrzewała do walki swoich faworytów.

Na uczestników IPW FEST czekało mnóstwo atrakcji. Przez cały weekend można było testować najnowsze modele butów wspinaczkowych Evolv. Jeśli tylko się spodobały (a widać było, że się podobały) to była znakomita okazja kupić je z dobrym rabatem na stoisku sklepu górskiego Polar Sport. Na stoisku Polar Sportu można było też wygrać takie buty — wystarczyło wypełnić kupon, liczyć na łut szczęścia i…. cieszyć się wymarzonym modelem butów wspinaczkowych.

Odbyły się także najbardziej efektowne zawody na świecie, czyli Hard Bald — wspinanie na stole. W emocjonującym finale na scenie głównej w sobotę wieczorem wygrał Romek z KW Sakwa, który notabene ustanowił nowy światowy rekord w hard baldzie – aż 106 obrotów na stole!

Finał Hard Bald IPW 2022 Polar Sport
Finał Hard Bald IPW 2022 Polar Sport.
Finał Hard Bald IPW 2022 Polar Sport. Zbyszek do końca asekurował zwycięzców. Gratulujemy!
Finał Hard Bald IPW 2022 Polar Sport. Zbyszek do końca asekurował zwycięzców. Gratulujemy i dziekujemy wszystkim za wspaniale spędzony czas!

Na kolejną edycję IPW FEST zapraszamy już za rok, a jeśli ktoś chce jeszcze potrenować hard baldy i wygrać atrakcyjną nagrodę, to najbliższa okazja będzie już w czerwcu na Memoriale Andrzeja Skwirczyńskiego odbywającego się także w Dolinie Będkowskiej.

Polar Sport i KW Kraków zapraszają!

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówHistoryczne przejście Łuku Karpat zimą 2018 17 kwiecień 2022
Redakcja OutdooroweABC
Historyczne przejście Łuku Karpat zimą 2018Mamy to! Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zakończyli zimowe przejście Karpat, jako pierwsi w historii. Po 38 latach od pierwszego...
Rock Master Festival 2 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
Elitarny Festiwal Rock Master 2022 za namiNajbardziej prestiżowe międzynarodowe zawody masters we wspinaczce sportowej rozgrywane we włoskim Arco – Rock Master odbyły się 29 lipca. W...
Passo Giau 10 kwiecień 2022
Marcin Kijowski
Dawno temu w Dolomitach...Było mi zimno, przeraźliwie zimno. Deszcz siekał bezlitośnie, wiatr robił ze mną co chciał. Owe dwa kilometry od Passo Giau, o których...
Ultramaraton Podkarpacki 16 maj 2022
Lilianna Błazenek
VIII Ultramaraton Podkarpacki za namiW sobotę 14 maja odbyła się ósma, niestety ostatnia już edycja Ultramaratonu Podkarpackiego. Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią, na...
Zawoja na skiturach 28 luty 2023
Marcin Kijowski
XVIII Polar Sport Skitour - Zawoja na skiturachTo było prawdziwe skiturowe święto w Zawoi. Dopisało wszystko: zawodnicy w dużej liczbie, humory, nawet pogoda stanęła na wysokości zadania....
Bike Maraton w Polanicy-Zdroju 9 maj 2022
Redakcja OutdooroweABC
Bike Maraton - Polanica-Zdrój 2022W sobotę 7 maja Polanicy-Zdroju wystartowała jedna z największych imprez rowerowych w Polsce – Bike Maraton. W tegorocznej edycji wystartowało...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje