The North Face Nowa kolekcja
Chodźże na rower z Polar Sport Strefa Outdoor
Źródło: Polar Sport Strefa Outdoor

Chodźże na rower z Polar Sport Strefa Outdoor

Polar Sport Strefa Outdooru zaprasza w niedzielę 24 lipca na pierwsze tego typu wydarzenie w tym sezonie w Krakowie, które powstało ze współpracy Chodźże na Rower.

To będzie prawdziwe święto maniaków czterech kółek. W programie zaplanowano interesujące wykłady, podstawowe szkolenia, seanse filmów z Małopolska MTB Film Festiwalu, jogę dla rowerzystów oraz możliwość wypożyczenia roweru elektrycznego w korzystnej cenie.

Szkolenie podstawowe prowadzone przez MTB Academy
Szkolenie pierwszego stopnia to idealna opcja dla rowerzystów rozpoczynających swoją przygodę z jazdą grawitacyjną i bardziej doświadczonych riderów, którzy chcą pracować nad dalszym rozwojem.
Ćwiczenia realizowane w trakcie zajęć są praktykowane przez zawodników trenujących na najwyższym poziomie. Niezależnie od poziomu, każdy znajdzie coś dla siebie!
Szkolenie jest darmowe, jednak obowiązują zapisy. Należy wysłać swoje zgłoszenie mailowo (imię, nazwisko i numer telefonu) wraz z preferowaną godziną szkolenia na adres: kontakt@chodzzenarower.pl

Joga dla rowerzystów
Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania i poprowadzi je Maria Kmita znana też jako BabaJoga. Czas zajęć to około 60 minut.
Należy zabrać swoją matę lub wysłać wiadomość na adres: kontakt@chodzzenarower.pl, zostanie zarezerwowana jedna z mat.
Ważne! Organizator posiada tylko 10 mat, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeżeli mata nie będzie już potrzebna, organizator prosi o przesłanie tej informacji.

Wykład z fizjoterapeutą — Borysem Witkiewiczem — Fizjobike
To wykład poprowadzony przez rowerzystę i fizjoterapeutę dla rowerzystów.
Borys Witkiewicz — specjalista fizjoterapii, szkoleniowiec, entuzjasta enduro mtb i snowboardu, miłośnik literatury fantasy i science fiction. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom niejeden wrócił żyw na rower, choć wydawało się, że więcej już nie pojeździ. Potrafi uleczyć każdą kontuzję na tyle, aby wrócić na rower i mieć z tego frajdę. Uwielbia cisnąć piecem w dół, wyjaśniać hopki i ścianki. W fizjoterapii działa od piętnastu lat, prowadzi prywatną praktykę oraz pracuje w jednym z krakowskich szpitali.

Wykład z policjantem o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla rowerzystów
Policja z wydziału ruchu drogowego w Krakowie opowie o aktualnych przepisach w ruchu drogowym dla rowerzystów oraz odpowie na ewentualne pytania i rozwieje wszelkie niejasności i wątpliwości. Spotkanie odbędzie się w formie wykładu i prawdopodobnie dodatkowo pojawią się policjanci na rowerach.

Seanse filmowe
Przygotowano seans filmów z ostatniej edycji festiwalu Małopolska MTB Film Festiwal, który odbywa się co roku w listopadzie w Kinie Kijów. Kolejny festiwal odbędzie się już 24 listopada 2022, a finałowe produkcje z ostatniego festiwalu można obejrzeć już 24 lipca.

Myjnia rowerowa
Uczestnicy wydarzenia otrzymają możliwość skorzystania z myjni dedykowanej dla rowerów.

Wypożyczalnia EBIKE
Będzie można wypożyczyć rower elektryczny oraz dołączyć do wyjazdu do Lasu Wolskiego z grupą na rowerach elektrycznych
Jak wypożyczyć rower? Należy napisać na adres: kontakt@psstrefaoutdoor.pl

Zapisy na jogę i szkolenia podstawowe z MTB Academy - kontakt@chodzzenarower.pl

Plan imprezy

 • 11:00 do 13:00 - 2 grupy po 10 osób - Szkolenie z MTB Academy
 • 11:00 - 12:00 Spotkanie z policjantem z wydziału ruchu drogowego
 • 12:00 - 14:00 e-bike z Wysokogatunkowymi, cz. 1
 • 12:00 - 13:00 Joga z BabaJoga Maria Kmita
 • 12:00 - 13:30 seans filmów z Małopolska MTB Film Festiwal
 • 13:30 - 14:30 - wykład z fizjoterapeutą — Borysem — Fizjobike
 • 14:00 do 16:00 - 2 grupy po 10 osób - Szkolenie z MTB Academy
 • 16:00 - 17:30 - seans filmów festiwalu Małopolska MTB Film Festiwal
 • 17:00 - 18:00 joga z BabaJoga Maria Kmita
 • 17:00 do 19:00 - 2 grupy po 10 osób - Szkolenie z MTB Academy
 • 18:00 - 20:00 e-bike z Wysokogatunkowymi, cz. 2

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 24 lipca, w plenerze przy stadionie Cracovii — Polar Sport Strefa Outdoor, ul. Kałuży 1.

Źródło: Polar Sport Strefa Outdoor

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówPierwszy stopień zagrożenia lawinowego w Tatrach 21 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
Mimo lata w kalendarzu, w Tatrach zagrożenie lawinowe I stopniaW kalendarzu nadal lato, a w Tatrach spadło już tyle śniegu, że Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłosiło wczoraj pierwszy stopień...
18. Warszawski Przegląd Filmów Górskich 7 listopad 2022
Lilianna Błazenek
18. Warszawski Przegląd Filmów Górskich już w przyszłym tygodniuJuż po raz osiemnasty Warszawski Przegląd Filmów Górskich zaprasza miłośników gór do stołecznego kina Wisła. Od 16 do 20 listopada...
Remont podestu na Pochylcu 20 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Remont podestów i stałych punktów asekuracyjnych na PochylcuW dniach od 15 do 16 lipca na Pochylcu były prowadzone prace naprawcze. Został wykonany częściowy remont podestów i stałych punktów...
Festiwal Literatury Górskiej i Podróżniczej 2022 w Krakowie 20 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Festiwal Książki Górskiej i Podróżniczej w KrakowieW dniach 27-30 października odbędzie się w ramach 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie odbędzie się Festiwal Książki Górskiej i...
Tatry 7 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Warunki turystyczne w TatrachWarunki turystyczne do wędrowania po szlakach w Tatrach są dobre, jednak godzinach porannych szlaki są mokre i błotniste, przede wszystkim w...
Ratownicy GOPR na szkoleniu z ratownictwa w rwących rzekach górskich 18 maj 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ratownicy GOPR szkolili się z ratownictwa w rwących rzekach górskichKilka dni temu w Szczawnicy na terenie działania Grupy Podhalańskiej GOPR odbył się centralny kurs ratownictwa na rzekach górskich.

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje