Chodźże na rower z Polar Sport Strefa Outdoor 04.09.2022
Źródło: Polar Sport Strefa Outdoor

Chodźże na rower z Polar Sport Strefa Outdoor już 4 września!

Polar Sport Strefa Outdooru zaprasza już w niedzielę 4 września na wyjątkowe wydarzenie w Krakowie, które powstało przy współpracy z Chodźże na Rower. To będzie prawdziwe święto maniaków czterech kółek.

Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w lipcu, jednak ze względu na liczne prośby i plany urlopowe uczestników, zmianie uległ termin imprezy na wrześniowy.

W programie wydarzenia zaplanowano między innymi interesujące wykłady, podstawowe szkolenia, seanse filmów z Małopolska MTB Film Festiwalu, jogę dla rowerzystów, możliwość wypożyczenia roweru elektrycznego w korzystnej cenie oraz wiele innych atrakcji.

Szkolenie podstawowe prowadzone przez MTB Academy
Szkolenie pierwszego stopnia to idealna opcja dla rowerzystów rozpoczynających swoją przygodę z jazdą grawitacyjną i bardziej doświadczonych riderów, którzy chcą pracować nad dalszym rozwojem.
Ćwiczenia prezentowane i realizowane w trakcie zajęć są praktykowane przez zawodników trenujących na najwyższym poziomie. Niezależnie od poziomu, każdy znajdzie coś dla siebie!
Szkolenie jest darmowe, obowiązują zapisy. Należy wysłać swoje zgłoszenie mailowo (imię, nazwisko i numer telefonu) wraz z preferowaną godziną szkolenia na adres: kontakt@chodzzenarower.pl

Joga dla rowerzystów
Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Poprowadzi je Maria Kmita znana też jako BabaJoga. Czas zajęć to około 60 minut.
Należy zabrać swoją matę lub wysłać wiadomość na adres: kontakt@chodzzenarower.pl, zostanie zarezerwowana jedna z mat.

Ważne! Organizator posiada tylko 10 mat, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeżeli mata nie będzie już potrzebna, organizator prosi o przesłanie tej informacji.

Wykład z fizjoterapeutą — Borysem Witkiewiczem — Fizjobike
To wykład poprowadzony przez rowerzystę i fizjoterapeutę dla rowerzystów.
Borys Witkiewicz — specjalista fizjoterapii, szkoleniowiec, entuzjasta enduro mtb i snowboardu, miłośnik literatury fantasy i science fiction. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom niejeden wrócił żyw na rower, choć wydawało się, że więcej już nie pojeździ. Potrafi uleczyć każdą kontuzję na tyle, aby wrócić na rower i mieć z tego frajdę. Uwielbia cisnąć piecem w dół, wyjaśniać hopki i ścianki. W fizjoterapii działa od piętnastu lat, prowadzi prywatną praktykę oraz pracuje w jednym z krakowskich szpitali.

Wykład policjantów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla rowerzystów
Policja wydziału ruchu drogowego w Krakowie opowie o aktualnych przepisach w ruchu drogowym dla rowerzystów oraz odpowie na ewentualne pytania i rozwieje wszelkie niejasności i wątpliwości. Prawdopodobnie dodatkowo pojawią się policjanci na rowerach.

Seanse filmowe
Przygotowano seans filmów z ostatniej edycji festiwalu Małopolska MTB Film Festiwal, który odbywa się co roku w listopadzie w Kinie Kijów. Kolejny festiwal odbywa się już 24 listopada 2022, a finałowe produkcje z ostatniego festiwalu będzie można obejrzeć już 4 września.

Myjnia rowerowa
W czasie wydarzenia będzie możliwość skorzystania z myjni dedykowanej dla rowerów w plenerze przy stadionie Cracovii - Polar Sport Strefa Outdoor, ul. Kałuży 1.

Wypożyczalnia EBIKE
Będzie można wypożyczyć rower elektryczny oraz dołączyć do wyjazdu do Lasu Wolskiego z grupą na rowerach elektrycznych
Jak wypożyczyć rower? Należy napisać na adres: kontakt@psstrefaoutdoor.pl

Zapisy na jogę i szkolenia podstawowe z MTB Academy - kontakt@chodzzenarower.pl

Plan imprezy

 • 11:00 - 13:00 - szkolenie z MTB Academy - 2 grupy po 10 osób
 • 11:00 - 12:00 - spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego
 • 12:00 - 14:00 - e-bike z Wysokogatunkowymi, cz. 1
 • 12:00 - 13:00 - joga z BabaJoga Maria Kmita
 • 12:00 - 13:30 - seans filmów z Małopolska MTB Film Festiwal
 • 13:30 - 14:30 - wykład z fizjoterapeutą — Borysem — Fizjobike
 • 14:00 - 16:00 - szkolenie z MTB Academy - 2 grupy po 10 osób
 • 16:00 - 17:30 - seans filmów festiwalu Małopolska MTB Film Festiwal
 • 17:00 - 18:00 - joga z BabaJoga - Maria Kmita
 • 17:00 - 19:00 - szkolenie z MTB Academy - 2 grupy po 10 osób
 • 18:00 - 20:00 - e-bike z Wysokogatunkowymi, cz. 2

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4 września w plenerze przy stadionie Cracovii — Polar Sport Strefa Outdoor, ul. Kałuży 1.

Organizatorzy:
Chodźże na Rower
Polar Sport Strefa Outdoor

Partnerzy:
Fizjobike
MTB Academy
Małopolska MTB Film Festiwal
BabaJoga
Wysokogatunkowe Wyjazdy

Źródło: Polar Sport Outdoor

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówGórski rower elektryczny MTB 10 maj 2022
Daniel Koza
Górski rower elektrycznyRowery elektryczne w wersji MTB są zaprojektowane i przygotowane do jazdy po szlakach górskich, jednak ciągle jeszcze budzą wątpliwości w...
Rower w zimie 23 listopad 2022
Maciek Mistarz
W poszukiwaniu lata zimą, z rowerem do samolotuJesień i deszczowa pogoda nie muszą oznaczać końca sezonu rowerowego. Warto ten czas wykorzystać na wyjazd w cieplejsze strony świata, gdzie...
Trasa rowerowa w Beskidzie Sądeckim 13 czerwiec 2022
Maciek Mistarz
Gdzie na rower w Beskid Sądecki?Położony nad malowniczą doliną Popradu Beskid Sądecki – z drobnymi wyjątkami – to wciąż jeszcze mało odkryty zakątek dla masowej...
Wiosenna jazda rowerowa 6 maj 2022
Sylwia Pachota-Rura
Jak przygotować rower do jazdy wiosnąJazda na rowerze to jeden z najlepszych sposobów na cieszenie się świeżym powietrzem i pięknem wiosennej przyrody. Jednak jeśli nie...
Uphill Race Śnieżka 2022 19 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
32. Uphill Race Śnieżka już w najbliższą niedzielę21 sierpnia będziemy już po raz 32. kibicować zdobywającym na rowerze najwyższy szczyt Sudetów. W tym dniu wyjątkowo Karkonoski Park Narodowy...
ULTRA Jura MTB Maraton 23 czerwiec 2022
Lilianna Błazenek
Pierwszy ULTRA Jura MTB Maraton już w lipcuDo klasycznych maratonów MTB w rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej dołączy w tym roku pierwszy maraton w wersji ULTRA. Odbędzie się w...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje