szkolenie TPN dla twórców internetowych Tatry od kuchni - 3 września 2022 r.
Źródło: TPN / facebook

TPN organizuje wrześniowe szkolenie w Tatrach dla twórców internetowych

Powoli jesień nieśmiało zagląda w Tatry. Nadal w przyrodzie sporo się dzieje się i można prowadzić wiele obserwacji. TPN w najbliższą sobotę zaprasza twórców internetowych na kolejną wspólną wyprawę!

Tym razem wyprawa zostanie poprowadzona w duecie. Edukator i przewodnik TPN Jasiek Sabała opowie uczestnikom o tym, co w Tatrach jeszcze kwitnie i jakie zwierzęta można spotkać na szlaku. Z kolei Tomek Marciniak - FotografKrajobrazu.pl podpowie jak to wszystko pięknie uchwycić na fotografii, aby zdjęcia nie tylko zachwycały, ale i zachęcały do głębszego poznawania Tatr. Uczestnicy poznają ciekawe triki i sztuczki, które stosują fotografowie krajobrazu, a także różne techniki fotografowania.

  • Trasa: Kuźnice - Kasprowy Wierch — Goryczkowe Czuby — Przełęcz pod Kopą Kondracką — Dolina Kondratowa.
  • Start o godz. 11:00 spod siedziby Dyrekcji TPN w Kuźnicach, kończymy około 20:00
  • Przewodnikiem w wędrówce będzie Jasiek Krzeptowski-Sabała z Zespołu Aktywnej Edukacji TPN. Część fotograficzną poprowadzi Tomek Marciniak znany jako @fotografkrajobrazu.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje limit 10 osób na wyprawie.

Obowiązuje rejestracja mailowa, zgłoszenia należy wysyłać na adres: jkrzeptowski@tpn.pl. W zgłoszeniu trzeba podać link do prowadzonych profili, stron, blogów, kanałów. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
To będzie całodzienna wyprawa, dlatego ważne jest, aby uczestnicy mieli na sobie odpowiedni strój (bluza, kurtka, buty trekkingowe), prowiant i kondycję.

Źródło: TPN

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówAndrzej Wilczkowski „Wilk” 17 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Alpinista Andrzej Wilczkowski nie żyjeZmarł Andrzej Wilczkowski „Wilk” - łódzki taternik, alpinista, polarnik. Był także autorem książek o tematyce górskiej, akademickim...
Gorce 12 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
W Gorcach rozpoczął się remont szlaków turystycznychW Gorczańskim Parku Narodowym rozpoczął remont kilku ważnych szlaków turystycznych. Pomimo iż te szlaki nie będą zamknięte, to wędrówka po...
Adèle Milloz 16 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
Tragedia w masywie Mont Blanc: zginęła mistrzyni świata w skialpinizmieFrancuskie Ministerstwo Sportu podało w niedzielę informację, że 12 sierpnia, w piątek, w masywie Mont Blanc odnaleziono ciało Adèle Milloz,...
Mateusz Waligóra wyrusza samotnie na biegun południowy 9 listopad 2022
Sylwia Pachota-Rura
Mateusz Waligóra wyrusza na biegun południowy!W połowie listopada polarnik Mateusz Waligóra samotnie rozpocznie marsz w kierunku bieguna południowego. Przed nim 1200 km wędrówki przez...
Sławek Gawlik 25 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
24 godziny wokół krakowskich Błoń – wszystko w szczytnym celu!Ambasador Polar Sportu Sławek Gawlik, biegacz ultra, były kolarz górski, człowiek, który nie boi się żadnych, nawet najbardziej ekstremalnych...
Wyprawa na Huascaran 19 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Wyprawa ekipy Andrzeja Myrty na Huascarán przerwana przez wypadekAndrzej Myrta, radomski podróżnik i alpinista wraz z ekipą wyruszyli 1 czerwca z Berlina do Limy, aby zdobyć Huascarán w Andach Peruwiańskich.

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje