The North Face Nowa kolekcja
szkolenie TPN dla twórców internetowych Tatry od kuchni - 3 września 2022 r.
Źródło: TPN / facebook

TPN organizuje wrześniowe szkolenie w Tatrach dla twórców internetowych

Powoli jesień nieśmiało zagląda w Tatry. Nadal w przyrodzie sporo się dzieje się i można prowadzić wiele obserwacji. TPN w najbliższą sobotę zaprasza twórców internetowych na kolejną wspólną wyprawę!

Tym razem wyprawa zostanie poprowadzona w duecie. Edukator i przewodnik TPN Jasiek Sabała opowie uczestnikom o tym, co w Tatrach jeszcze kwitnie i jakie zwierzęta można spotkać na szlaku. Z kolei Tomek Marciniak - FotografKrajobrazu.pl podpowie jak to wszystko pięknie uchwycić na fotografii, aby zdjęcia nie tylko zachwycały, ale i zachęcały do głębszego poznawania Tatr. Uczestnicy poznają ciekawe triki i sztuczki, które stosują fotografowie krajobrazu, a także różne techniki fotografowania.

  • Trasa: Kuźnice - Kasprowy Wierch — Goryczkowe Czuby — Przełęcz pod Kopą Kondracką — Dolina Kondratowa.
  • Start o godz. 11:00 spod siedziby Dyrekcji TPN w Kuźnicach, kończymy około 20:00
  • Przewodnikiem w wędrówce będzie Jasiek Krzeptowski-Sabała z Zespołu Aktywnej Edukacji TPN. Część fotograficzną poprowadzi Tomek Marciniak znany jako @fotografkrajobrazu.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje limit 10 osób na wyprawie.

Obowiązuje rejestracja mailowa, zgłoszenia należy wysyłać na adres: jkrzeptowski@tpn.pl. W zgłoszeniu trzeba podać link do prowadzonych profili, stron, blogów, kanałów. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
To będzie całodzienna wyprawa, dlatego ważne jest, aby uczestnicy mieli na sobie odpowiedni strój (bluza, kurtka, buty trekkingowe), prowiant i kondycję.

Źródło: TPN

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówWyprawa na Huascaran 19 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Wyprawa ekipy Andrzeja Myrty na Huascarán przerwana przez wypadekAndrzej Myrta, radomski podróżnik i alpinista wraz z ekipą wyruszyli 1 czerwca z Berlina do Limy, aby zdobyć Huascarán w Andach Peruwiańskich.
Jura MTB Race 13-15 sierpnia 9 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Wyścig etapowy JURA MTB Race już w długi weekendOrganizatorzy zapraszają na trzydniowy wyścig etapowy MTB – JURA MTB Race, który odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia 2022.
Prognoza podosy w górach 14 luty 2023
Redakcja OutdooroweABC
Wybierasz się w góry? Lepiej sprawdź prognozy pogody Weekend w górach zapowiada się ekstremalnie. Jeśli mieliście w planach wycieczki wysoko w Tatry, zajrzyjcie koniecznie w prognozy pogody. Szykuje...
Na stokach Kilimandżaro zainstalowano szybki internet 19 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Szybki internet na stokach KilimandżaroWspinacze będą mogli dokumentować w czasie rzeczywistym swoje wyprawy na Kilimandżaro dzięki szybkiemu internetowi, który na stokach...
Akcja GOPR Beskidy w rejonie Hali Cudzichowej 19 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Śmierć turysty na Hali Cudzichowej w Beskidzie ŻywieckimWczoraj w okolicach południa do Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Szczyrku dotarło zgłoszenie od turystów o nieprzytomnym...
Zima w Bieszczadach 24 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Czy w Cisnej powstanie wyciąg narciarski?Pomysł budowy wyciągu narciarskiego powstał jeszcze w latach 90. W masywie Jasła panują bardzo dobre warunki śniegowe i terenowe. Pomysł...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje