Nowy sklep firmowy Salewa w Krakowie
Źródło: Polar Sport

Nowy sklep firmowy Salewa w Krakowie

Od soboty Salewa ma nowy salon firmowy w Krakowie. Sklep powstał na pierwszym piętrze Galerii Krakowskiej, w samym centrum miasta. Wypełniają go najnowsze kolekcje specjalistycznego sprzętu i odzieży outdoorowej. Doświadczoną załogę zapewni sklep górski Polar Sport.

Miłośnikom gór marki Salewa przedstawiać nie trzeba — to jedna z najlepszych marek na rynku, oferująca doskonały i sprawdzony w najtrudniejszych warunkach sprzęt outdoorowy, obuwie i odzież. Produkty Salewy doceniane są przez zawodowców — przewodników górskich, ratowników GOPR i TOPR — jak i „zwykłych” turystów na całym świecie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani wspinania w lodzie i granicie, ekstremalnych zimowych wypraw w wysokie góry, jak i miłośnicy trekkingów, ferrat, czy mniej wymagających wycieczek w dolinki. Na razie dominuje tam jeszcze asortyment zimowy, bo zima w końcu nadejdzie; w nadchodzącym sezonie letnim klient znajdzie ofertę produktów z zastosowaniem materiału Hemp, sprzętu i odzieży do uprawiania Speed Hikingu czy wspinaczki.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Dla Salewy to kolejny etap starannie zaplanowanej strategii handlu w sklepach specjalistycznych. - Punkty stacjonarne są wizytówką marki i miejscem, gdzie pasjonaci sportów górskich mogą znaleźć pełny asortyment naszych produktów — mówi Jarosław Daniel, Dyrektor Generalny Oberalp Polska. - Otwarcie się na galerie handlowe pozwala łatwiej dotrzeć do szerszego grona klientów, którzy logo Salewa kojarzyli najczęściej z ratownikami TOPR i GOPR — obie te organizacje korzystają na co dzień z naszych produktów — dodał przedstawiciel marki.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Operatorem firmowego sklepu Salewa w Krakowie jest Polar Sport. - To nasz piąty, a biorąc pod uwagę firmowy salon Dynafita w Zakopanem, szósty wspólny sklep. Mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy z marką Salewa, dlatego z wielkim entuzjazmem otwieramy nowy salon w Galerii Krakowskiej. Wierzymy, że będzie to perła w koronie Salewy w Polsce i zapewne najlepszy punkt tej marki w Krakowie — mówi Grzegorz Rojek, dyrektor zarządzający Polar Sportu.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Zespół Salewa Store Kraków tworzą prawdziwi pasjonaci gór, w większości już z doświadczeniem zdobytym w Polar Sporcie. Zakupy w Galerii Krakowskiej można zrobić od poniedziałku do soboty, w godzinach od 0900 do 2200. Z okazji otwarcia przez kilka dni na klientów będą czekać drobne upominki (w sobotę był mały włoski poczęstunek).

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Warto dodać, że w zeszłym roku Salewa wraz z Polar Sportem otworzyli salon firmowy w Katowicach i na tym nie koniec. - Galeria Krakowska nie jest ostatnim miejscem, w którym pojawimy się w tym roku. Wkrótce z mapy Polski znikną kolejne pustynie świata technicznego outdooru — ujawnił Jarosław Daniel.

Salewa pochodzi z Monachium, ale od wielu lat jej siedzibą firmy jest Bolzano w sercu włoskich Dolomitów. Jest liderem na rynku sprzętu alpinistycznego, obecna w kilkudziesięciu krajach. Oferuje produkty do aktywności górskich, szczególnie do wspinania skałkowego i w lodzie, trekkingu, skitouringu oraz speed hikingu. Marka Salewa to nie tylko świetna jakość, ale także dbałość o zrównoważony rozwój, prawa pracowników i środowisko. Opatrzone logotypem Salewa Committed produkty potwierdzają, że zostały one stworzone zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi i środowiskowymi.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Sklep górski Polar Sport jest operatorem sklepów Salewa Store Katowice (Galeria Silesia), Zakopane (Krupówki 36), Łódź (Piotrkowska 4), Salewa Outlet Store Factory (Galeria Factory) oraz firmowego salonu marki Dynafit (Galeria Krupówki 40).

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie
Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie
Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówPolskie podium Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas 21 maj 2022
Sylwia Pachota-Rura
Polskie podium w Pucharze Świata we wspinaczce sportowej na czasZa nami kolejna odsłona Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas w Salt Lake City.  Zawody wygrała Aleksandra Mirosław osiągając już w...
Niedźwiedź brunatny 11 lipiec 2022
Lilianna Błazenek
Wywieziona w Bieszczady niedźwiedzica widziana na ulicach SanokaMłoda niedźwiedzica, którą dwa tygodnie wcześniej uśpiono i wywieziono z gminy Solina w głąb Bieszczad, była widziana w zeszłym tygodniu na...
Gorce 12 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
W Gorcach rozpoczął się remont szlaków turystycznychW Gorczańskim Parku Narodowym rozpoczął remont kilku ważnych szlaków turystycznych. Pomimo iż te szlaki nie będą zamknięte, to wędrówka po...
Polar Sport SKITUR im. Basi German 8 luty 2023
Marcin Kijowski
XVIII Polar Sport Skitour w Zawoi: będą foki, raki i czekany25 lutego już po raz XVIII sklep górski Polar Sport zaprasza pod Mosorny Groń w Zawoi na doroczne skiturowe święto. Na zawodników i kibiców...
Pierwszy stopień zagrożenia lawinowego w Tatrach 21 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
Mimo lata w kalendarzu, w Tatrach zagrożenie lawinowe I stopniaW kalendarzu nadal lato, a w Tatrach spadło już tyle śniegu, że Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłosiło wczoraj pierwszy stopień...
Beskidzki Festiwal Podróżników 2022 23 wrzesień 2022
Maciek Mistarz
Od zachodu po wschód — Beskidzki Festiwal PodróżnikówTegoroczna, czwarta już, edycja Beskidzkiego Festiwalu Podróżników będzie miała dwie odsłony: część pierwsza odbędzie się w schronisku...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje