The North Face Nowa kolekcja
Nowy sklep firmowy Salewa w Krakowie
Źródło: Polar Sport

Nowy sklep firmowy Salewa w Krakowie

Od soboty Salewa ma nowy salon firmowy w Krakowie. Sklep powstał na pierwszym piętrze Galerii Krakowskiej, w samym centrum miasta. Wypełniają go najnowsze kolekcje specjalistycznego sprzętu i odzieży outdoorowej. Doświadczoną załogę zapewni sklep górski Polar Sport.

Miłośnikom gór marki Salewa przedstawiać nie trzeba — to jedna z najlepszych marek na rynku, oferująca doskonały i sprawdzony w najtrudniejszych warunkach sprzęt outdoorowy, obuwie i odzież. Produkty Salewy doceniane są przez zawodowców — przewodników górskich, ratowników GOPR i TOPR — jak i „zwykłych” turystów na całym świecie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani wspinania w lodzie i granicie, ekstremalnych zimowych wypraw w wysokie góry, jak i miłośnicy trekkingów, ferrat, czy mniej wymagających wycieczek w dolinki. Na razie dominuje tam jeszcze asortyment zimowy, bo zima w końcu nadejdzie; w nadchodzącym sezonie letnim klient znajdzie ofertę produktów z zastosowaniem materiału Hemp, sprzętu i odzieży do uprawiania Speed Hikingu czy wspinaczki.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Dla Salewy to kolejny etap starannie zaplanowanej strategii handlu w sklepach specjalistycznych. - Punkty stacjonarne są wizytówką marki i miejscem, gdzie pasjonaci sportów górskich mogą znaleźć pełny asortyment naszych produktów — mówi Jarosław Daniel, Dyrektor Generalny Oberalp Polska. - Otwarcie się na galerie handlowe pozwala łatwiej dotrzeć do szerszego grona klientów, którzy logo Salewa kojarzyli najczęściej z ratownikami TOPR i GOPR — obie te organizacje korzystają na co dzień z naszych produktów — dodał przedstawiciel marki.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Operatorem firmowego sklepu Salewa w Krakowie jest Polar Sport. - To nasz piąty, a biorąc pod uwagę firmowy salon Dynafita w Zakopanem, szósty wspólny sklep. Mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy z marką Salewa, dlatego z wielkim entuzjazmem otwieramy nowy salon w Galerii Krakowskiej. Wierzymy, że będzie to perła w koronie Salewy w Polsce i zapewne najlepszy punkt tej marki w Krakowie — mówi Grzegorz Rojek, dyrektor zarządzający Polar Sportu.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Zespół Salewa Store Kraków tworzą prawdziwi pasjonaci gór, w większości już z doświadczeniem zdobytym w Polar Sporcie. Zakupy w Galerii Krakowskiej można zrobić od poniedziałku do soboty, w godzinach od 0900 do 2200. Z okazji otwarcia przez kilka dni na klientów będą czekać drobne upominki (w sobotę był mały włoski poczęstunek).

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Warto dodać, że w zeszłym roku Salewa wraz z Polar Sportem otworzyli salon firmowy w Katowicach i na tym nie koniec. - Galeria Krakowska nie jest ostatnim miejscem, w którym pojawimy się w tym roku. Wkrótce z mapy Polski znikną kolejne pustynie świata technicznego outdooru — ujawnił Jarosław Daniel.

Salewa pochodzi z Monachium, ale od wielu lat jej siedzibą firmy jest Bolzano w sercu włoskich Dolomitów. Jest liderem na rynku sprzętu alpinistycznego, obecna w kilkudziesięciu krajach. Oferuje produkty do aktywności górskich, szczególnie do wspinania skałkowego i w lodzie, trekkingu, skitouringu oraz speed hikingu. Marka Salewa to nie tylko świetna jakość, ale także dbałość o zrównoważony rozwój, prawa pracowników i środowisko. Opatrzone logotypem Salewa Committed produkty potwierdzają, że zostały one stworzone zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi i środowiskowymi.

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Sklep górski Polar Sport jest operatorem sklepów Salewa Store Katowice (Galeria Silesia), Zakopane (Krupówki 36), Łódź (Piotrkowska 4), Salewa Outlet Store Factory (Galeria Factory) oraz firmowego salonu marki Dynafit (Galeria Krupówki 40).

Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie
Sklep Salewa Kraków
Sklep Salewa w Krakowie

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówZdobycie Kunyang Chhish przez polską wyprawę w dniu 26 sierpnia 1971 r. 29 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Rocznica historycznego wejścia Polaków na Kunyang ChhishZa nami kolejna rocznica historycznego wejścia polskiej wyprawy na Kunyang Chhish. Była to pierwsza powojenna, polska wyprawa w Karakorum, a...
Aleksandra Kałucka 14 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
W Innsbrucku rozpoczęły się Akademickie Mistrzostwa Świata we wspinaczce sportowejPolska reprezentacja w silnym składzie z siostrami Natalią i Aleksandrą Kałuckimi na czele będzie walczyć o kolejne medale.
Festiwal Literatury Górskiej i Podróżniczej 2022 w Krakowie 20 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Festiwal Książki Górskiej i Podróżniczej w KrakowieW dniach 27-30 października odbędzie się w ramach 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie odbędzie się Festiwal Książki Górskiej i...
Tatry Wysokie 8 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
Śmierć polskiego turysty w Tatrach SłowackichDwoje polskich turystów schodziło bez zabezpieczenia linami eksponowanym terenem w rejonie Ponad Ogród Turni w Tatrach Wysokich. 46-latek w pewnym...
Pożar w Parku Narodowym Czeska Szwajcaria 26 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Trzeci dzień pożaru w Parku Narodowym Czeska SzwajcariaJuż od trzech dni czeska straż pożarna walczy z potężnym pożarem w Parku Narodowym Czeska Szwajcaria. Wskutek pożaru spłonęło kilka domów,...
Ryszard Jan Pawłowski na Demavend 15 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ryszard Pawłowski na najwyższym wulkanie AzjiPolski taternik, alpinista i himalaista, który za kilka dni będzie świętował swoje 72 urodziny, wspiął się na najwyższy wulkan Azji -...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje