The North Face Nowa kolekcja
Szkolenie TPN
Źródło: TPN / facebook

Sierpniowe szkolenia w Tatrach dla twórców internetowych

Tatrzański Park Narodowy zaprasza twórców internetowych szukających nowych inspiracji i tematów na dwie wyjątkowe wyprawy. To kolejne szkolenia z cyklu „Tatry od kuchni”.

Tematy i terminy sierpniowych spotkań:

  • 13.08 – „Tatry nieznane” - wędrówka jednym z zapomnianych i najrzadziej odwiedzanych szlaków w TPN.
  • 20.08 – „Tatry w obiektywie” – połączenie wiedzy o Tatrach z tym, jak je fotografować.

13.08.2022 – „Tatry nieznane”

TPN zaprasza na wędrówkę jednym z obecnie zapomnianych i najrzadziej odwiedzanych szlaków w TPN. Uczestnicy wyprawy zobaczą moreny lodowców i lasy, w których gospodaruje wiatr halny i kornik drukarz. Poznają też drugie życie drzewa i poszukają tatrzańskich torfowisk.

  • Trasa wyprawy: Cyrhla – Psia Trawka – Polana Waksmundzka – Wodogrzmoty Mickiewicza – Stara Roztoka – Palenica Białczańska
  • Start o godz. 7.00 na Cyrhli, zakończenie wędrówki około 14.00 na Palenicy Białczańskiej
  • Przewodnikiem wyprawy będzie Jasiek Krzeptowski-Sabała z Zespołu Aktywnej Edukacji TPN

20.08.2022 – „Tatry w obiektywie”

Fotografowanie ze szlaku wcale nie musi być nudne! Uczestnicy wyprawy poznają ciekawe triki i sztuczki, które stosują fotografowie krajobrazu oraz różne techniki fotografowania.

  • Trasa: Kuźnice — Murowaniec — Czarny Staw Gąsienicowy — Murowaniec — Kuźnice
  • Start o godz. 12:00, zakończenie wędrówki około 20:00
  • Przewodnikiem wyprawy będzie Jasiek Krzeptowski-Sabała z Zespołu Aktywnej Edukacji TPN. Część fotograficzną poprowadzi Tomek Marciniak znany jako @fotografkrajobrazu.

Liczba miejsc na wyprawy jest ograniczona, obowiązuje limit 10 osób na każdej z wypraw.

Obowiązuje rejestracja mailowa, zgłoszenia należy wysyłać na adres: jkrzeptowski@tpn.pl. W zgłoszeniu trzeba podać link do prowadzonych profili, stron, blogów, kanałów. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

To będą całodzienne wyprawy, dlatego ważne jest, aby uczestnicy mieli na sobie odpowiedni strój (bluza, kurtka, buty trekkingowe), prowiant i kondycję.

Źródło: TPN

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówŁąka obok schroniska PTTK „Andrzejówka” 20 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Nietypowy pomysł schroniska PTTK „Andrzejówka” na promocję regionuSchronisko znajdujące się Przełęczy Trzech Dolin w Górach Kamiennych poinformowało o nowym projekcie promującym Góry Suche, Przełęcz Trzech...
Remont drogi dojazdowej do Błędnych Skał 5 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Remont drogi dojazdowej do Błędnych SkałPark Narodowy Gór Stołowych opublikował komunikat o czasowym zamknięciu drogi dojazdowej do Błędnych Skał w związku z planowanym remontem...
Gerlach 6 grudzień 2022
Lilianna Błazenek
Kolejna śmierć w Tatrach – polski turysta zginął na GerlachuDo kolejnego śmiertelnego wypadku doszło w Tatrach w poniedziałek rano, tym razem po słowackiej stronie. W rejonie Gerlacha zginął 24-letni...
Pies w Tatrach Słowackich 14 lipiec 2022
Lilianna Błazenek
Czy będzie zakaz wprowadzania psów w Tatry Słowackie?Turyści, wielu również z Polski, coraz chętniej korzystają z możliwości zabierania psów w Tatry Słowackie. Jest to zjawisko powszechne do...
Akcja TOPR - śmiertelny wypadek na Orlej Perci 14 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Śmiertelny wypadek na Orlej PerciPo godzinie 12 ratownicy TOPR otrzymali zgłoszenie od trójki turystów o upadku jednego z nich z Pościeli Jasińskiego do Doliny Pańszczycy.
Akcja TOPR na szlaku na Rysy 21 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Kolejny śmiertelny wypadek na RysachTatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe poinformowało o kolejnym w ostatnich dniach wypadku śmiertelnym na Rysach. Turysta nie przeżył...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje