Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie
Źródło: Aktywna Warszawa / facebook

Ruszył sezon narciarski w Warszawie!

Od początku października można korzystać ze stoku narciarskiego na Górce Szczęśliwickiej. W ubiegły weekend odbyła się inauguracja sezonu 2022/2023.

W programie imprezy otwierającej sezon narciarski znalazły się między innymi: konkursy, zawody, parada narciarska, treningi, animacje i warsztaty edukacyjne oraz porady fizjoterapeuty.

Jak zapewniają organizatorzy — ceny biletów na stoku narciarskim na Górce Szczęśliwickiej nie zmieniają się w stosunku do ubiegłego roku. Pomimo inflacji nie ma w planach podwyżek cen biletów.

Godzinny bilet ulgowy kosztuje 18 zł, a bilet normalny 25 zł. W ofercie znajdują się także karnety punktowe. Zakup 10 punktów kosztuje 25 zł, z kolei zakup 100 punktów to koszt 175 zł.

Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu to 25 zł/h. Dopłata za następną godzinę to 10 zł.

Całoroczny stok narciarski Górka Szczęśliwicka to jedyny tego typu obiekt na Mazowszu i jeden z nielicznych w Polsce. Przez cały rok można tu uprawiać narciarstwo i snowboard.
Stok narciarski otwarty jest codziennie, włącznie z większością świąt w godzinach 10:00 – 20:00.

Na terenie ośrodka działają:

  • talerzykowy wyciąg narciarski
  • 2-osobowa krzesełkowa kolej linowa
  • kolejka górska typu „Alpine Coaster” (zjeżdżalnia grawitacyjna)
  • wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego, w okresie letnim także serwis rowerowy.
Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówNowości w mapach Google 30 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ważne dla turystów nowości w Mapach Google Popularna aplikacja Mapy Google doczekała się właśnie kilku nowości, które z pewnością okażą się przydatne dla turystów i rowerzystów.
Garmin Ultra Race Gdańsk 2022 1 grudzień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Finał cyklu Garmin Ultra Race 2022 w GdańskuW sobotę (3 grudnia) odbędzie się finał tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race. Biegacze przemierzą ścieżki Trójmiejskiego Parku...
Widok z kamery internetowej TOPR na Morskie Oko 16 grudzień 2022
Lilianna Błazenek
W Tatrach jeszcze niebezpiecznej. Ogłoszono lawinową trójkęPogoda w Tatrach znacznie się pogorszyła. TOPR ogłosił już trzeci stopień zagrożenia lawinowego. Warunki do uprawiania turystyki w wyższych...
Polar Sport Run Memoriał im. Wojtka Kozuba 2022 21 wrzesień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ostatnie dni zapisów na Polar Sport Run Memoriał im. Wojtka Kozuba 2022To już ostatnia szansa, aby zapisać się na zawody Polar Sport Run Memoriał im. Wojtka Kozuba, które w tym roku odbędą się 24 września, jak...
Karkonosze 2 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Karkonosze otwierają letnie szlaki dla turystówNa szlakach w Karkonoszach trwa już w pełni wiosna! Warunki do uprawiania turystyki pieszej są dobre.  Mogą jeszcze występować płaty...
Stacja narciarska UFO w Bukowinie Tatrzańskiej 23 listopad 2022
Sylwia Pachota-Rura
Otwarto już pierwszy wyciąg narciarski na Podhalu!Mamy dobrą wiadomość dla miłośników białego szaleństwa. Możemy już jeździć na nartach w Bukowinie Tatrzańskiej. Po raz kolejny stacja...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje