The North Face Nowa kolekcja
Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie
Źródło: Aktywna Warszawa / facebook

Ruszył sezon narciarski w Warszawie!

Od początku października można korzystać ze stoku narciarskiego na Górce Szczęśliwickiej. W ubiegły weekend odbyła się inauguracja sezonu 2022/2023.

W programie imprezy otwierającej sezon narciarski znalazły się między innymi: konkursy, zawody, parada narciarska, treningi, animacje i warsztaty edukacyjne oraz porady fizjoterapeuty.

Jak zapewniają organizatorzy — ceny biletów na stoku narciarskim na Górce Szczęśliwickiej nie zmieniają się w stosunku do ubiegłego roku. Pomimo inflacji nie ma w planach podwyżek cen biletów.

Godzinny bilet ulgowy kosztuje 18 zł, a bilet normalny 25 zł. W ofercie znajdują się także karnety punktowe. Zakup 10 punktów kosztuje 25 zł, z kolei zakup 100 punktów to koszt 175 zł.

Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu to 25 zł/h. Dopłata za następną godzinę to 10 zł.

Całoroczny stok narciarski Górka Szczęśliwicka to jedyny tego typu obiekt na Mazowszu i jeden z nielicznych w Polsce. Przez cały rok można tu uprawiać narciarstwo i snowboard.
Stok narciarski otwarty jest codziennie, włącznie z większością świąt w godzinach 10:00 – 20:00.

Na terenie ośrodka działają:

  • talerzykowy wyciąg narciarski
  • 2-osobowa krzesełkowa kolej linowa
  • kolejka górska typu „Alpine Coaster” (zjeżdżalnia grawitacyjna)
  • wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego, w okresie letnim także serwis rowerowy.

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówXXVII Ogólnopolskie Zawody w Ratownictwie Górskim 7 wrzesień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ratownicy z całej Polski rywalizowali w Górach StołowychNa Szczelińcu Wielkim w Górach Stołowych w dniach 3-4 września 2022 r. odbyły się XXVII Ogólnopolskie Zawody w Ratownictwie Górskim.
Szkolenie dla twórców internetowych „Tatry od kuchni” 17 września 14 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
Szkolenie „Tatry od kuchni” — tym razem podglądanie świstaków i kozicTatrzański Park Narodowy po raz kolejny zabiera twórców internetowych na wspólną wyprawę. Ponieważ tatrzańska przyroda powoli przygotowuje...
11. edycja festiwalu „Inspirowane górami…” im. Ewy i Macieja Berbeków 6 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
11. edycja festiwalu „Inspirowane górami…” im. Ewy i Macieja BerbekówMiasto Zakopane zaprasza na kolejną edycję tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 20 do 23 października 2022. Tegoroczna edycja...
Szczyt Szatan w słowackich Tatrach Wysokich 27 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Śmiertelny wypadek polskiej turystki w Tatrach SłowackichW niedzielne popołudnie słowaccy ratownicy z Horskiej Zahrannej Służby otrzymali wezwanie na pomoc polskiej turystce, która spadła podczas...
Lubań wieża widokowa 26 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Bieg na Lubań - organizatorzy przedłużają zapisyJuż 5 sierpnia o godz. 14 w Ochotnicy Dolnej wystartuje bieg na Lubań. Zawodnicy pobiegną niebieskim szlakiem PTTK, meta biegu zostanie...
Lidia Juchniewicz w trakcie 3 sierpień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Lidzbarczanka wjechała rowerem na szczyt Ziemi"Everesting" to wyzwanie polegające na powtórzeniach podjazdu na dowolne wzniesienie, aby przekroczyć całkowitą sumę przewyższeń 8848...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje