The North Face Nowa kolekcja
IPW FEST 2022
Źródło: Integrowanie Przez Wspinanie

Integrowanie Przez Wspinanie po raz piąty

Już po raz piąty 20-22 maja w Dolinie Będkowskiej wspinacze z całej Polski spotkają się na imprezie integracyjnej IPW FEST. Integrowanie Przez Wspinanie to wydarzenie, które gromadzi zarówno doświadczonych wspinaczy, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Tegoroczne hasło „BEZ BARIER” to nowe otwarcie w historii imprezy. Organizatorzy kładą nacisk na pełną integrację wspinaczy. Atrakcje będą dostosowane dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje wspinaczkowe umiejętności — niepełnosprawność nie będzie żadnym ograniczeniem.

Niezawodni organizatorzy przygotowują liczne atrakcje, także dla dzieciaków (IPW KIDS). Dla nich obiecują więcej wycieczek, więcej wspinania i mnóstwo integracji.

Uczestnicy imprezy mogą liczyć na inspirujące prelekcje znanych osób ze środowiska wspinaczkowego. Oczywiście nie zabraknie warsztatów i szkoleń, dostosowanych do różnych poziomów umiejętności wspinaczy. W tym roku oficjalnym partnerem IPW FEST została Fundacja GOPR, która w ramach Akademii GOPR poprowadzi warsztaty, mi.in. z pierwszej pomocy, nawigacji oraz bezpieczeństwa w górach. Niewątpliwą atrakcją będzie pokaz psów ratowniczych!

Po raz kolejny w ramach IPW odbędą się zawody Integrowanie przez Bieganie (IPB). Tutaj zaplanowano dwa biegi: Bieg Dwóch Dolin 10 km oraz Bieg Bez Przeszkód 5 km.

Imprezie towarzyszyć będą również targi oudoorowe. U licznych wystawców znanych marek, będzie można zaopatrzyć się produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizatorzy zadbali również o artystyczną stronę wydarzenia. Będzie można zobaczyć pokazy „Aerial Show”, wziąć udział w projekcjach filmowych, a także pobawić się przy muzyce kolektywu „Miękkie Lądowanie” oraz znanego z eventów wspinaczkowych DJa IMPREGNATORA.

Zapisy na stronie organizatora.

Do zobaczenia wkrótce w Dolinie Będkowskiej!

Źródło: strona organizatora

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówMistrzostwa Europy 2022 w Monachium wspinaczka sportowa 12 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
Mistrzostwa Europy 2022 w Monachium: będzie medal we wspinaczce?Wczoraj, 11 sierpnia, rozpoczęły się w Monachium multidyscyplinarne Mistrzostwa Europy, które potrwają do 21 sierpnia. Będziemy kibicować...
Kristin Harila 26 maj 2022
Lilianna Błazenek
Himalaje: Kristin Harila nie do zatrzymania!Niedawno pisaliśmy o himalajskich wyczynach wspinaczkowych Nirmala Purji, a tu, pobijając rekord za rekordem, depcze mu po piętach niesamowita...
Park Narodowy Paklenica 9 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
Chorwacja to nie tylko lato na plaży – może teraz trochę wspinania?W Polsce pożegnaliśmy już lato, ale Chorwacja wciąż kusi dobrą pogodą i ciepłym morzem i zachęca do spędzenia kilku wrześniowych,...
Zawody boulderowe I TEST Czystej formy 16 grudzień 2022
Sylwia Pachota-Rura
I TEST Czystej Formy — zawody boulderoweKlub Wysokogórski Zakopane organizuje w dniach 17-18 grudnia zawody boulderowe. Wydarzenie odbędzie się ściance boulderowo-wspinaczkowej...
Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej Schumacher Cup 2022 2 czerwiec 2022
Lilianna Błazenek
Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej Schumacher Cup 2022 w najbliższy weekendZawody Schumacher Cup, czyli Mistrzostwa Polski Seniorów w prowadzeniu i na czas, Mistrzostwa Polski Młodzieżowców na czas, Puchar Polski...
19 wrzesień 2023
Martyna Hetmańczyk
Zagraj w baldy! Rusza Warszawska Liga BoulderowaRuszyły zapisy na pierwszą rundę Warszawskiej Ligi Boulderowej. Wspinaczy jak co roku czeka pięć edycji na pięciu najlepszych ścianach w...

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje