IPW FEST 2022
Źródło: Integrowanie Przez Wspinanie

Integrowanie Przez Wspinanie po raz piąty

Już po raz piąty 20-22 maja w Dolinie Będkowskiej wspinacze z całej Polski spotkają się na imprezie integracyjnej IPW FEST. Integrowanie Przez Wspinanie to wydarzenie, które gromadzi zarówno doświadczonych wspinaczy, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Tegoroczne hasło „BEZ BARIER” to nowe otwarcie w historii imprezy. Organizatorzy kładą nacisk na pełną integrację wspinaczy. Atrakcje będą dostosowane dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje wspinaczkowe umiejętności — niepełnosprawność nie będzie żadnym ograniczeniem.

Niezawodni organizatorzy przygotowują liczne atrakcje, także dla dzieciaków (IPW KIDS). Dla nich obiecują więcej wycieczek, więcej wspinania i mnóstwo integracji.

Uczestnicy imprezy mogą liczyć na inspirujące prelekcje znanych osób ze środowiska wspinaczkowego. Oczywiście nie zabraknie warsztatów i szkoleń, dostosowanych do różnych poziomów umiejętności wspinaczy. W tym roku oficjalnym partnerem IPW FEST została Fundacja GOPR, która w ramach Akademii GOPR poprowadzi warsztaty, mi.in. z pierwszej pomocy, nawigacji oraz bezpieczeństwa w górach. Niewątpliwą atrakcją będzie pokaz psów ratowniczych!

Po raz kolejny w ramach IPW odbędą się zawody Integrowanie przez Bieganie (IPB). Tutaj zaplanowano dwa biegi: Bieg Dwóch Dolin 10 km oraz Bieg Bez Przeszkód 5 km.

Imprezie towarzyszyć będą również targi oudoorowe. U licznych wystawców znanych marek, będzie można zaopatrzyć się produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizatorzy zadbali również o artystyczną stronę wydarzenia. Będzie można zobaczyć pokazy „Aerial Show”, wziąć udział w projekcjach filmowych, a także pobawić się przy muzyce kolektywu „Miękkie Lądowanie” oraz znanego z eventów wspinaczkowych DJa IMPREGNATORA.

Zapisy na stronie organizatora.

Do zobaczenia wkrótce w Dolinie Będkowskiej!

Źródło: strona organizatora

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówDroga Goûter na Mont Blanc 18 lipiec 2022
Lilianna Błazenek
Najpopularniejsza droga na Mont Blanc zbyt niebezpieczna, by się nią wspinaćLokalni przewodnicy do odwołania zawiesili swoją działalność na najpopularniejszej drodze na szczyt Mont Blanc (4808 m n.p.m.) – Goûter...
Dorota Rasińska-Samoćko 5 październik 2022
Lilianna Błazenek
Dorota Rasińska-Samoćko: Dhaulagiri jeszcze nie tym razemNieprzewidywalna pogoda w Himalajach przerywa kolejny projekt wspinaczkowy w tym sezonie. Tym razem padło na wyprawę Doroty Rasińskiej-Samoćko na...
Marcel Rémy 12 lipiec 2022
Lilianna Błazenek
Marcel Rémy, legenda szwajcarskiego alpinizmu, zmarł w wieku 99 latMarcel Rémy, ojciec słynnych alpinistów Yvesa i Claude’a Rémy, prawdziwa legenda wspinania, nie żyje. Zmarł w wieku 99 lat w swoim domu, we...
5 lipiec 2023
Marcin Kijowski
Grań Kościelców - wspinaczkowy klasyk dla (prawie) każdegoPo Żabiej Lalce zapraszamy na Grań Kościelców. To prawdziwy klasyk tatrzańskiej wspinaczki; miejsce o bogatej historii taternictwa, gdzie...
Andrzej Bargiel na Mount Everest 4 październik 2022
Lilianna Błazenek
Decyzja podjęta – Andrzej Bargiel nie zaryzykuje zjazdu z Mount EverestuNiestety natura po raz kolejny okazała się silniejsza od człowieka. W związku z fatalnymi prognozami pogody na najbliższe dni Andrzej Bargiel...
19 wrzesień 2023
Martyna Hetmańczyk
Tragedia na Sokolicy w Dolinie BędkowskiejNie żyje 50-letni mężczyzna, który wspinał się na słynnej Sokolicy w Dolinie Będkowskiej.

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje