The North Face Nowa kolekcja
Hotel Górski PTTK Kalatówki
Źródło: Hotel Górski PTTK Kalatówki / facebook

W piątek możliwe utrudnienia w Kuźnicach i na Polanie Kalatówki

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem oraz Tatrzański Park Narodowy podały komunikat o możliwych utrudnieniach dla turystów w Kuźnicach i w rejonie Kalatówek.

W piątek 14 października 2022 r. w godzinach 10 – 14 w rejonie Hotelu Górskiego „Kalatówki” na Polanie Kalatówki odbędą się powiatowe ćwiczenia taktyczno-bojowe z udziałem sił i środków powiatu tatrzańskiego oraz wojewódzkiego odwodu operacyjnego Straży Pożarnej. W związku z koniecznością zaangażowania między innymi ciężkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych, w rejonie Kuźnic oraz szlaku prowadzącego do schroniska na Polanie Kalatówki mogą wystąpić utrudnienia.

Turyści proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zachowanie należytych środków bezpieczeństwa.

Źródło: TPN

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówZamknięty szlak na Kozi Wierch 23 czerwiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Zamknięcie szlaku na Kozi WierchOd poniedziałku 27 czerwca do odwołania szlak na Kozi Wierch z Doliny Pięciu Stawów Polskich będzie zamknięty. O zamknięciu czarnego szlaku...
Piotr Krzyżowski podczas poprzedniej wyprawy w Karakorum 31 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Ratownicy GOPR na Broad Peak oraz K2Na profilu społecznościowym Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego pojawiły się dobre wieści z Karakorum.
Jerzy Kukuczka 24 październik 2022
Lilianna Błazenek
Jerzy Kukuczka: 33 lata temu gigant pozostał na LhotseDziś mijają 33 lata od czasu, gdy nasz najwybitniejszy himalaista Jerzy Kukuczka odpadł z południowej ściany Lhotse i pozostał na zawsze w...
27. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady 7 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
Odliczamy godziny do rozpoczęcia 27. Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju!Najstarszy, największy i najbardziej znany festiwal górski w Polsce startuje już jutro w Lądku-Zdroju i potrwa do niedzieli. Organizatorzy jak...
Chodźże na rower z Polar Sport Strefa Outdoor 20 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Chodźże na rower z Polar Sport Strefa OutdoorPolar Sport Strefa Outdooru zaprasza w niedzielę 24 lipca na pierwsze tego typu wydarzenie w tym sezonie w Krakowie, które powstało ze...
niebieski szlak Zazadnia - Wiktorówki 27 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Krótkie zamknięcie niebieskiego szlaku na WiktorówkiTatrzański Park Narodowy informuje o zamknięciu niebieskiego szlaku turystycznego na odcinku Zazadnia – Wiktorówki (w obu kierunkach).

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje