Zamknięty szlak na Małą Świstówkę
Źródło: Tatranský národný park / facebook

Zamknięty szlak na Małą Świstówkę

Tatranský národný park poinformował o tymczasowym zamknięciu niebieskiego szlaku ze Startu na Małą Świstówkę w słowackich Tatrach Wysokich.

Szlak został zamknięty ze względu na stan techniczny mostu i drewnianych schodów. Niektóre z drewnianych schodów są niebezpieczne dla turystów, ponadto spadła drewniana poręcz.

Teraz rozpocznie się remont i przebudowa, planowo szlak zostanie otwarty do końca września.

Pracownicy TANAP-u umieścili na tabliczki na Folwarskiej Polanie, Starcie i Łomnickim Stawie, które informują o tymczasowym zamknięciu.

Tatranský národný park przeprasza turystów za tymczasowe ograniczenia dostępności niebieskiego szlaku i zaprasza w tym czasie na wycieczki w wiele innych ciekawych miejsc w słowackich Tatrach Wysokich.

Źródło: Tatranský národný park

Udostępnij
Przeczytaj więcej interesujących artykułówSkialpinizm 13 grudzień 2022
Sylwia Pachota-Rura
Licencje dla zawodników w narciarstwie wysokogórskimKomisja Narciarstwa Wysokogórskiego Polskiego Związku Alpinizmu uprościła system wydawania licencji dla zawodników startujących w zawodach...
Nocna akcja HZS w Tatrach Bielskich 23 październik 2022
Sylwia Pachota-Rura
Poszukiwania zaginionego polskiego turysty w Tatrach SłowackichW Tatrach Bielskich trwają poszukiwania zaginionego Polaka, który zaginął w sobotę.
Oznaczenia TANAP o ograniczeniach na trasach 24 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
TANAP przestrzega turystów przed wędrówką w rejon Łomnickiego StawuW opublikowanym w sobotę komunikacie Słowacki Tatrzański Park Narodowy prosi turystów o wstrzymanie się z wycieczkami na trasie pomiędzy...
Śmigłowiec TOPR 1 wrzesień 2022
Lilianna Błazenek
TOPR: w wakacje mniej interwencji, ale więcej ofiar śmiertelnychTatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przedstawiło podsumowanie swoich działań w trakcie kończących się wakacji. W porównaniu z tym...
Tatry Wysokie 8 sierpień 2022
Lilianna Błazenek
Śmierć polskiego turysty w Tatrach SłowackichDwoje polskich turystów schodziło bez zabezpieczenia linami eksponowanym terenem w rejonie Ponad Ogród Turni w Tatrach Wysokich. 46-latek w pewnym...
Orla Perć 4 lipiec 2022
Sylwia Pachota-Rura
Otwarcie szlaków w rejonie Orlej Perci po remoncieTatrzański Park Narodowy poinformował, że od poniedziałku 4 lipca otwarte zostają odcinki szlaków w rejonie Orlej Perci.

Serwis outdooroweabc.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Dowiedz się więcej o polityce prywatności w naszym serwisie.

Niniejsza polityka prywatności Serwisu Internetowego ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców Serwisu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Serwisie Internetowym oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Serwisie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.

Akceptuje